2023-08-23 14:48:55

Tõstukijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame Sind

TÕSTUKIJUHT

liituma Orkla Eesti Põltsamaa tehase jookideüksusega, kus Sinu peamisteks tööülesanneteks on valmistoodangu ladustamine ja toormaterjali transportimine

Ootused kandidaadile

See töö on just Sulle, kui

  • Sul on tõstukijuhiloaed ning eelnev töökogemus tõstukijuhina
  • oled kohusetundlik, aus ja tähelepanelik ning hindad koostööd
  • oled valmis tempokaks tööks
  • valdad eesti keelt suhtlustasemel

Ettevõte pakub

Pakume sulle:

  • väljaõpet
  • tasuta lõunasuppi
  • toetusi erinevate perekondlike sündmuste puhul
  • sportimise ja tervisespordiüritustel osalemise toetust
  • tasuta tootenäidiseid jm

Anna meile endast teada hiljemalt 29. märtsiks CV Keskuse kaudu või saates oma CV märksõnaga „tõstukijuht“ e-postile kandidaat(ät)orkla.ee.

NB! Teeme vahekokkuvõtte 19. märtsil. Kui leiame selleks ajaks sobiva kandidaadi, siis loeme konkursi lõppenuks.

Lisainfo: kandidaat(ät)orkla.ee või telefonil 569 88 071