2023-08-23 14:48:55

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Soovime oma meeskonda leida turundajat, kel tahtmist ja pealehakkamist haldamaks kogu ettevõtte turundustegevust nii Eesti kui välismaa turgudel.  Meie uus kolleeg võiks tunda end koduselt digiturunduse virvarris, osata läbi turunduse kaasa aidata müügimeeskonna edule, suutma lennult kokku panna kõikvõimalikke turundusmaterjale ning hallata rohkem kui ühte kodulehte.

Ootused kandidaadile

Selleks, et kogu eelnev oleks Sinu jaoks kui lapsemäng, ootame Sinult väga head eesti, vene ja inglise keele oskust, eelnevat töökogemust turundusalal ning oskusklikku multitasking’u valdamist. Selleks, et kiiremini ühise keele leiaksime, ootame Sinult valmisolekut 1-2 päeval nädalas töötada ADDINOL’i Tartu kontoris.

Meie juures avaneb Sul võimalus töötada koos suurepäraste kolleegidega mõnusas töökeskkonnas. Samuti pakume väga häid võimalusi eneseteostuseks ja professionaalseks arenguks rahvusvahelises keskkonnas ning garanteerime ka konkurentsivõimelise tasu.

Tundub põnev väljakutse?

Kandideeri läbi CV Keskuse või anna endast märku:- 5343 7097  -CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro