2023-08-23 14:48:55

Kommunikatsioonispetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Integratsiooni Sihtasutus kuulutab välja konkursi

kommunikatsioonispetsialisti leidmiseks.

Sellel ametikohal on sul võimalik panustada sidusa Eesti kujundamisse ja aidata kaasa eesti keele laiemale levikule.

Sinu tulevased tööülesanded on

  • kommunikatsioonijuhiga koostöös sihtasutuse ja eesti keele majade tegevuste ja teenuste kommunikatsiooni planeerimine ja elluviimine;
  • meedia- ja sotsiaalmeedia sõnumite kujundamine;
  • meediatöö korraldamine;
  • sotsiaalmeediakanalite haldamine;
  • veebilehe sisu haldamine ja jooksev ajakohastamine;
  • infomaterjalide koostamine;
  • muud teavitustöö korraldamisega seotud ülesanded.

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui

  • sul on kõrgharidus eelistatavalt kommunikatsiooni- või turundusvaldkonnas, vähemalt 3-aastane töökogemus kommunikatsiooni- või turundusvaldkonnas, sh teavitus- ja/või turundusprojektide eestvedamise kogemus;
  • sa oskad leida organisatsiooni igapäevatöös põnevaid lugusid jagamiseks, koostada lugejasõbralikke tekste, äratada tähelepanu sotsiaalmeedias, planeerida tegevusi mõjupõhiselt;
  • sulle on omane „teeme ära“ hoiak, meeskonnatöö oskus, iseseisva vastutuse võtmise valmisolek, võime tegeleda mitme projektiga korraga, uudishimu ja empaatiavõime;
  • sul on laitmatu eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb ka hea inglise ja vene keele oskus.

Omalt poolt pakume võimalust täiendada oma kogemuste pagasit ühiskondliku tähtsusega kommunikatsiooni- ja turundusprojektidega, lõimumisvaldkonna professionaalidest koosnevat inspireerivat meeskonda ja mõnusat töökeskkonda Tallinna südalinnas.

Lisainfo

Tööle asumise aeg: aprill 2021.
Kandideerimiseks palun saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 19. märtsil 2021 läbi CV Keskuse või otse e-mailile kandideeri(at)integratsioon.ee.
Motivatsioonikirjas palun põhjenda oma soov töötada Integratsiooni Sihtasutuse kommunikatsioonispetsialistina ning kirjelda sinu juhtimisel või osalusel toimunud kommunikatsiooniprojekti, mille üle tunned uhkust.
Lisainfo: Maia Burlaka
kommunikatsioonijuht
Integratsiooni Sihtasutus
maia.burlaka(at)integratsioon.ee