2023-08-23 14:48:55

Rendi projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Storent Grupp on tehnikarendi firma, kes opereerib edukalt Baltikumis, Rootsis, Soomes ja Venemaal.

Ühine meeskonnaga, kes on hetkel muutmas kogu tehnikarendi valdkonda! Me teeme äri digitaalselt, kui siiski on tiim meie kõige tähtsam osa!

Kui Sulle meeldib teenindada kliente, Sind huvitavad uued väljakutsed ning soovid osaleda protsessis, mis muudab kogu tehnikarendi ärimudelit, siis ühine Storenti-ga!

Ootused kandidaadile

Peame oluliseks järgmist:

  • Eduka aktiivse müügi kogemus
  • Valmidus järjekindlalt kasvatama müüki läbi aktiivse suhtlemise klientidega nii väljasõitudel kui ka telefoni teel
  • Soov end pidevalt ületada ning püstitada üha uusi müügirekordeid
  • Professionaalne suhtumine müügitöösse
  • Suurepärase eesti keele oskus

Usaldame Sulle järgmise:

  • Uute klientide leidmise
  • Suhted olemasolevate klientidega
  • Klientide nõustamine tehnika kasutamise asjus
  • Lahenduste ja soovituste tagamine tehnika kasutamise asjus

Ettevõte pakub

Tulemustele vastav palk

Tagame motiveeriva bonus süsteemi, kus Sinu tegevu-

sest sõltub lõplik tasu.

Tugev meeskond

Pakume tööd professionaalses meeskonnas;

Ärivaldkonna õpe

Tagame tehnika rentimise valdkonna koolituse ja võimaluse saada selle ala eksperdiks;

OLED HUVITATUD? ÜHINE MEIEGA! karjaar.storent.ee