2023-08-23 14:48:55

Müügihunt

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime müügihunti või õigemini müügikaheksajalga, kelle töölesandeks on:

  • (Üli)aktiivne müük telefonis, videokõnes, e-posti teel ja teinekord ka kohtumistel
  • Olemasolevate klientidega suhete hoidmine ning süvendamine
  • Kliendibaasi ja tööjärje ülevaatlik haldus CRM tarkvaras
  • Müügi- ja tegevuseesmärkide täitmine

Ootused kandidaadile

Müügikaheksajala kliendiportfellist leiab: kõik Eesti restoranid, baarid, kohvikud, väikesed ja keskmised poed, aga ka mistahes ürituste korraldajad ning tihedad ärikingituste tegijad riigiasutustest korporatsioonideni ehk põld on lai ja piiranguid ei ole. Sobivalt kandidaatilt eeldame:

  • Nahaalset julgust
  • Varasemat aktiivse müügitöö kogemust sh erinevate mõjutusvõtete valdamist aga ka tööjärje organiseerimise harjumust.
  • Suurepärast arvutikasutamise oskust
  • Tulemustejanu

Kasuks tuleb:

  • Varasem töökogemus alkoholi või sarnase jaetootega Horeca ja/või jaekaubanduse valdkonnas
  • Energiline ja positiivne hoiak (aga me ei välista ka tervislike küünikuid)
  • B-kategooria autojuhiload
  • Huvi jookide vastu ja kasvõi näiliselt Nudisti portfelli tundmine ja fännamine

Omalt poolt pakume:Täistöökohta: E-R 9-18 sh 1 tund lõunat Töötasu: rahuldavate tulemuste eest 1600 bruto, heade tulemuste eest kuni 2500 bruto.Ja veel neid asju ka:

  • Kaasaegset, atraktiivset ja pidevalt laienevat tooteportfelli
  • Pigem positiivset kuvandit ja provokatiivset turundustoetust
  • Haiglaselt pühendunud kollektiivi
  • Pahelisi ühisüritusi*
  • Töökohta kuumade start-uppide, disainerite jt coolimatest-coolimate vahel keset Telliskivi kvartalit (see kole kirjakeel on meelega)
  • Arenemisvõimalust ettevõtte sees

*Vajadusel ja huvi korral toetame ka harrastussporti jms aktiivset tegevust. Ei ole ainult nii, et müüme ja joome alkoholi ja teeme suitsu kõrvale.