2023-08-23 14:48:55

Puidupingioperaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Puidupingioperaatorina on Sinu ülesanneteks

  • tootmisliinide seadistamine ja juhtimine;
  • tootmisplaani täitmise eest vastutamine ning
  • toodangu kvaliteedi tagamine.

Ootused kandidaadile

Omalt poolt pakume Sulle huvitavat ja väljakutseterohket tööd komponenditööstuses, kus on kaasaegsed töövahendid ja kokkuhoidev meeskond! Lisaks:

  • pikaaegset ja stabiilset töösuhet ning kohapealset väljaõpet;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • tasuta bussitransporti Võru, Parksepa ja Väimela suunal;
  • sportimise ja vaba aja veetmise toetusi Sulle kui ka Su perele.

Sinult ootame huvi puiduvaldkonna, tiimitöö ja meie ettevõtte vastu, sest tööd teeme koos ja ühise eesmärgi nimel! Lisaks:

  • valmisolekut töötada ainult öises vahetuses, soovi korral osalise tööajaga;
  • kesk- või keskeri haridust, kasuks tuleb varasem operaatori töökogemus;
  • tehnilist taipu ja täpsust.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 24. jaanuariks signe[ät]barrus.ee või kandideeri CV Keskuse kaudu.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust, kutsume vestlusele ning pakume võimalust töö ja ettevõttega tutvuda!