2023-08-23 14:48:55

SISEKONTROLLI SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Kuni 1660 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Sisekontrolöri töö eesmärgiks on vanglateenistujate poolt toimepandavate õigusrikkumiste ennetamine,avastamine ja lahendamine. Kuna vanglas töötab väga mitmete erinevate valdkondade spetsialiste –valvurist ja kriminaalhooldajast kokkade ning meditsiinitöötajateni, eeldab sisekontrolli töö võimetorienteeruda paljudes erinevates õigusvaldkondades. Samuti suutlikkust iseseisvalt menetledatoimepandud rikkumisi nii distsiplinaar-, väärteo- kui ka kriminaalmenetluse reeglite järgi.

Ootused kandidaadile

EDUKALT KANDIDDADILT EELDAME:

  • Akadeemilist õigusalast kõrgharidust.
  • Laitmatut tausta.Eesti keele oskust vähemalt C1 tasemel.
  • Vastavust vanglateenistuse ametnikulekehtivatele nõuetele, sh tervise- jakehalise ettevalmistuse nõuetele.
  • Kõrget pingetaluvust ja suurepärastsuhtlemisoskust.
  • Kasuks tuleb kriminaal-, väärteo- jahaldusmenetluse läbiviimise kogemus.

Ettevõte pakub

EDUKALE KANDIDAADILE PAKUME:

  • Juhendamist ja praktilist eriväljaõpet. Mh on võimalik osaleda Sisekaitseakadeemias toimuval koolitusel, kus oma ala parimad praktikud õpetavad tööks vajalikke oskusi.
  • Jõukasutamise ning erivahendite ja relvade käsitlemise alastväljaõpet.
  • Võimalust tasuta sportida.
  • Kokkuhoidvat ja toetavat meeskonda.
  • Palka1660 eurot.

Lisainfo

Kui eeltoodu Sind kõnetab, siis saada palun oma
CV
ja essee teemal
„Miks minust saaks heasisekontrolör?“
tartuv.cv(at)just.ee märksõnaga
„sisekontrolör“
hiljemalt
26. jaanuaril 2021