2023-08-23 14:48:55

Veterinaar

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tallinna loomade varjupaik ootab pikisilmi oma meeskonda üht särasilmset veterinaari, kellele sobiks töötada osalise koormusega (0,5). Soovi korral on meil ka võimalik koormust suurendada.

Meie veterinaar

  • teostab esmase ülevaatuse varjupaika sisse tulnud loomadele.
  • jälgib varjupaigas olevate loomade tervislikku seisundit, vajadusel ravib.
  • viib läbi varjupaigas vajalikke veterinaarprotseduure.
  • täidab vajalikud aruandeprogrammid

Ootused kandidaadile

Oma tulevaselt loomaarstilt ootame:

- veterinaarset kõrgharidust.

- analüütilist ja innovatiivset mõtlemisvõimet.

- koostöövõimet meeskonnana töötada.

- Me pakume sulle kaasaegset kliinikuosakonda, kus töötab juba 1 täiskohaga veterinaar ja 2 loomaarsti abilist. Me teame, et uude meeskonda ja olukorda sisenemine on hirmutav ja seega on meie veterinaarmeeskond sulle igati toeks. Aitame sul ilusasti sisse elada ja vajadusel ka oma teadmisi täiendada ning oskusi lihvida.

- Meie kliinikus töötades ei pea sa suhtlema loomaomanike ja tavaklientidega, sest meie siin ravime vaid varjupaiga loomi.

- Me oleme innovatiivsed ja seega on meil kaasaegne ja mitmekülgne tehnoloogia, mida ei pea oskama kohe kasutada, vaid juhendame sind ja anname sulle piisavalt aega harjumiseks.

- Kui sa oled kaugemalt, siis pakume sulle sõidukompensatsiooni.

- Kui sa soovid suuremat töökoormust kui antud tööpakkumises on välja toodud, siis on meil mõtteid, kuidas seda saavutada.

- Pakume sulle ametialaseid koolitusi ja võimlust enesearengule.

- Oleme paindlikud ja ootame sinult palgasoovi.

- Lisaks kõigele eelnenule on meie juures põnev töötada ja suurepärane võimalus aidata kodutuid loomi.