2023-08-23 14:48:55

Loomade hooldaja Viljandi loomade varjupaika

CVKeskus.ee klient
Alates 650 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Viljandi loomade varjupaik pakub väikest tööampsu ja erakordset kogemust, töötades varjupaiga loomadega. Otsime loomadest hoolivat töötajat, kes oleks nõus töötama meil puhkuseasendajana tähtajalise lepingu ning täistööajaga(1,0). Töö toimub vahetustega päevasel ajal ja võib sattuda ka nädalavahetusele.

Meie jaoks on väga tähtis loomade heaolu varjupaigas ning meile tööle tulles usaldame Sulle:
- kõigi meie neljajalgsete hoolealuste heaolu
- varjupaigas viibivate loomade igapäevase hooldamise (söötmise, jootmise, loomade pidamiskoha puhastamise)
- loomade tervisliku seisundi jälgimise ja veterinaari meeskonna teavitamise muudatustest.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:
- suurt soovi loomadega tegeleda ning tugevat empaatiavõimet
- kogemust loomadega suhtlemisel ja nende käitumise tundmist
- puhtuse ning korra armastust
- usaldusväärsust
- head suhtlemisoskust
- avatust uuele

Meie pakume sulle põnevat kogemust töötades loomadega varjupaigas, samas tehes maailma kõige ebarutiinsemat ning väga tähendusrikast tööd.
Võimalust otseselt aidata kodutuid loomi ning panustada lemmikloomakultuuri arengusse.
Meie meeskonna igakülgset toetust ja väljaõpet ning mõnusat töökeskkonda.