2023-08-23 14:48:55

Tooteinsener

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

  • Tagad oma vastutusalas olevate toodete lõikes nõuetele vastava efektiivse ja kvaliteetse tootmis-protsessi.
  • Tagad, et tootmiseks on toodetele õiged tehnilised nõuded välja selgitatud.
  • Juurutad uued tooted tootmis-protsessi.
  • Kommunikatsioon kliendi ja tootmispersonaliga.
  • Viid läbi tootekatsetusi.
  • Planeerid ning juhid toote-muudatusi.
  • Ettevalmistad auditeid ja osaled kliendiaudidites.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus; soovitavalt 3-aastane töö-kogemus tooteinseneri vms ametikohal.
  • Inglise keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Hea arvutikasutamise oskus, sh kindlasti MS Exceli oskus.
  • Väga hea iseseisev analüüsivõime ja probleemi-lahendusoskus.
  • Võime hallata mitut probleemi üheaegselt.
  • Hea suhtlusoskus, oskus end kehtestada.
  • Hea tehniline arusaamine elektroonikatoodete spetsifikatsioonist ja dokumentatsioonist.

  • Pakume Sulle põnevat tööd tempokas ja kiirelt arenevas keskkonnas.
  • Võimalust kaasa aidata ettevõtte eduloole.
  • Meil on palju väljakutseid ning maailma parimad kolleegid, kes toetavad ja aitavad.
  • Töö toimub rahvusvahelises keskkonnas ning koosneb suures osas suhtlemisest, mitme-sugustest rahvustest, kultuuridest ja mitmekülgse kogemuste-pagasiga inimestest.
  • Töökeskkond pakub ohtralt suurepäraseid võimalusi eri-alaseks eneseharimiseks ja arenguks (koolitused, karjäär) ning kolleegidelt õppimiseks ning erinevaid lisahüvesid (sh väärtustame tervist ja sporti).