2023-08-23 14:48:55

Vähikeskuse kvaliteedijuht (asenduskoht)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tartu Ülikooli Kliinikumi vähikeskus otsib oma meeskonda täis- või osatööajaga kvaliteedijuhti põhitöötaja lapsepuhkuse ajaks (tähtajaline töötamine).

Kvaliteedijuhi töökohustused (koostöös vähikeskuse töötajate ja koostööpartneritega):

  • vähiraviga seotud rahvusvahelistele standarditele vastava (Organisation of European Cancer Institutes  ehk OECI) kvaliteedialase süsteemi arendamine Kliinikumis
    • kvaliteedialase tegevuse koordineerimine, kontrollimine, analüüsimine
    • ravi kvaliteediga seotud tegevusjuhendite  ja aruannete koostamine
  • osalemine vähikeskuse arendamises rahvusvahelise vähikeskuse nõutele vastavaks vähikeskuseks (OECI Cancer Centre)
  • osalemine käimasolevas OECI re-akrediteerimisprotsessis
  • perspektiivis kogu vähihaige raviteekonna kaardistamine ja rakendamine Kliinikumis
  • kodulehekülje haldamine.

Ootused kandidaadile

Nõuded kandidaadile:

  • kõrgharidus (k.a rakenduslik) meditsiini (õde, radioloogiatehnik vm), tervishoiukorralduse või kvaliteedijuhtimise valdkonnas
  • väga hea eesti keele oskus
  • inglise keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus
  • väga hea suhtlemisoskus, meeskonnatöö oskus
  • arvuti kasutamise oskust (kasuks tuleb BI andmeanalüüsi keskkonna kasutamise oskus)
  • soovitavalt kvaliteedijuhtimise alane kogemus või pädevus
  • dokumendihalduse ja -töö kogemus
  • andmete analüüs
  • soovitavalt töökogemus kvaliteedijuhtimise valdkonnas ja/ või Kliinikumis.

Ettevõte pakub

Kandidaadile pakume:

  • põnevat tööd Kliinikumi uue struktuuriüksuse ülesehitamisel
  • toetavat meeskonda, väljaõpet kohapeal ja sisseelamisel tuge kolleegidelt
  • võimalust omandada uusi kogemusi ja pädevusi
  • täiendkoolitusi
  • rahvusvahelise koostöö kogemust (OECI akrediteerimine)
  • töötasu, mis sõltub kompetentsidest, varasemast töökogemusest ja töö tulemuslikkusest
  • tasustatud lisapuhkust 7 kalendripäeva.

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus hiljemalt 21. jaanuariks 2021 aadressil lenne-triin.korgvee(at)kliinikum.ee.
Täpsemat teavet jagab vähikeskuse juht Lenne-Triin Kõrgvee telefonil 5331 9408.