2023-08-23 14:48:55

VEOKORRALDAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

SINU PEAMISTEKS TÖÖÜLESANNETEKS SAAVAD OLEMA:

Järgmise päeva veoringide koostamine ja erivedude korraldamine. Kaupade vastuvõtu, sorteerimise ja väljastuse korraldamine. Autojuhtide töö koordineerimine. Samuti esilekerkivate logistiliste probleemide operatiivne lahendamine ja veoprotsessi haldamine.

Ootused kandidaadile

OOTAME SIND KANDIDEERIMA:

Kui omad varasemat töökogemust veokorraldaja või transpordi koordinaatorina. Oled tööülesannete täitmisel korrektne, kiire ja kohusetundlik. Valdad eesti keelt nii kõnes kui kirjas ning vene ja inglise keelt vähemalt suhtlustasemel.

Sinu arvuti kasutamise oskus on vähemalt kesktasemel. Omad B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigust (kasuks tuleb ka C-kategooria juhilubade olemasolu).

Ettevõte pakub

ETTEVÕTTE POOLT PAKUME SULLE:

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes.

Stabiilset töötasu.

Omatöötaja soodustusi.

LISAINFO:

Tööaeg: E-R kl 06.00-15:00

Asukoht: Tallinn, Lasnamäe