2023-08-23 14:48:55

Äriarenduse projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Oxford Commerce kuulub ettevõtete gruppi, mis tegutseb meedia, kinnisvara ja tehnoloogia valdkonnas. Mõned grupi ettevõtted on turul olnud juba 75 aastat.

Oleme stabiilselt kasvanud ja otsime oma järgmisesse meeskonda äriarenduse projektijuhte.

Uue meeskonna liikmena:

- hakkad müüma nii IT veebilehe lahendusi kui ka portaali-põhiseid online reklaame;

- ehitad üles ja haldad oma kliendibaasi ja veendud selles, et klient on teenusega rahul.

Kuigi Sina vastutad toote müügi, mitte selle valmimise eest, on siiski oluline hoida kliendiga häid suhteid alustades müügihetkest kuni toote kättesaamiseni, ja sealt edasi järgmise müügi ja kliendi soovini.

Oleme Sulle toeks ja loome keskkonna, mis aitab saavutada seatud eesmärke saavutada ja mõistame, et Sinu edu on ka meie edu. Oleme huvitatud äritegevuse arendamisest ega raiska Sinu aega ebaolulistele administratiivsetele ülesannetele või firmasisese poliitikaga. Meie juures saad keskenduda müügile, eesmärkide saavutamisele ja suurepärase sissetuleku teenimisele.

Meie jaoks on klient alati esikohal ja püüame talle pakkuda parimaid tema vajadustele vastavaid lahendusi. Suhtume oma töösse professionaalselt ja oma eesmärkide saavutamiseks me ei karda mõelda raamidest väljaspool.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

- Lojaalsust, pühendumust, professionaalsust, tulemustele orienteeritud suhtumist ja eelnevat edukat müügitöö kogemust meedia valdkonnas. See annab sulle hea stardipositsiooni uute klientidega suhtlemisel.

- Kasuks tuleb varasem B2B müügikogemus, eriti kliendiga suhtlemisel ja müügitöö tegemisel telefoni teel.

- Väga head eesti või vene keele oskust ning inglise keele oskust keskmisel tasemel.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

- mugavat kontorit Mustamäel;

- igapäevast juhendamist ja koolitusi;

- juhtivat müügiprogrammi/CRM süsteemi;

- huvitavat tootevalikut, mis pidevalt täieneb;

- PARIMAT TULEMUSTASU.

Saada CV ja kaaskiri, milles kirjeldad oma müügialast kogemust ja palgasoovi meilile: CV(at)oxfordcommerce.eu.

Lisa juurde ka kaks soovitajat koos kontaktidega.