2023-08-23 14:48:55

Müügijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Müügijuht tegeleb igapäevaselt meie ettevõttes Eesti turule orienteeritud uute kliendisuhete loomise ja hoidmisega.Ta tegeleb hinnapakkumiste koostamisega, kliendilepingute sõlmimisega ning teenustealase nõustamisega.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat on väga hea suhtleja, valdab kõrgel tasemel eesti keelt ning heal tasemel vene ja inglise kõnekeelt. Läbirääkimistel esindab meie ettevõtte huvisid ja väärtusi, seejuures arvestades kliendi soovide ja eripäradega. Enamus ajast töötab Müügijuht iseseisvalt, seejuures planeerides efektiivselt oma tööaega. Samas on sõbralik meeskonnaliige, kes suhtleb nii juhtkonna kui ka veokorraldajatega. Sobiv kandidaat on esinduslik, positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik ja täpne. Kandidaadil on vähemalt kahe aastane müügitöö kogemus, soovitatavalt B2B transporditeenuse sektoris. Vajalik on B kategooria juhtimisöõgus ning kesktasemel arvuti kasutamise oskus.

OSC Transpordis ootab Sind sõbralik kollektiiv, motiveeriv töötasu koos müügiboonustega, kaasaegsed töövahendid ja meeleolukad ühisüritused. Pakume võimalust ennast müügialaselt koolitada ning isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsiooni.