2023-08-23 14:48:55

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
900 - 2700 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Alvasar Gruppi kuulub 2 ettevõtet:

Alvasar OÜ mis omab brändi Svarga Work – tegeleb renditööjõuga Baltikumi riigidest Skandinaaviasse – http://www.svarga.work/et/  on turul alates 2006.

Trendcomp Ukraine LLC – on üks vähestest, kellel on kordumatud kogemused igasuguse keerukusega tootmis, inseneri- ja ehitusprojektide elluviimisel. Pakume kvalifitseeritud tööjõudu  tööks objektidel Baltimaades, Rootsis ja Saksamaal. https://trendcomp.com.ua/ee/ Eesti turul alates 2015, “Aasta ettevõte 2019” Ukrainas

Grupi Tallinna esindus otsib oma sõbralikku meeskonda müügispetsialisti.

Tööülesannete hulka kuuluvad:

  • Kliendiotsing
  • Suhtlemine klientidega
  • Uute klientidega kohtumiste korraldamine
  • Administratiivsed tööd

Ootused kandidaadile

  • Hea soome keele tase ja inglise keele oskus on boonuseks.
  • Suhtlemisoskus
  • Arvuti oskus kasutaja tasemel

Ettevõte pakub

Töötasu:

  • Katseaeg 2 kuud, töötasu 800 EUR neto
  • Peale katseaja läbimist põhipalk on 1000 netto ja lisandub % . Antud % on arutletud eraldi enne katseaja algust. Reaalne müügi spetsilisti töötasu peale katseaja läbimist on 1700+ EUR neto.

Tööaeg:

  • 40 tundi nädalas

Kõiki teisi vajalikke oskusi ja teadmisi õpetame kohapeal ja anname vajadusel ka nõu.

Asume Tallinnas aadressil Ahtri 12 World Trade Center ärimajas.

Ootame Teie CV-sid ac(at)alvasar.ee või kandideerige läbi CV Keskuse. Oma küsimustega pöörduge telefoni teel: +372 58 227 183

Ootame teid töövestlusele!

Soovime edu kõigile tööotsijatele!