2023-08-23 14:48:55

CE autojuht-ekspediitor Soome

CVKeskus.ee klient
15 - 17 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Pakume tööd asjalikule ja ausale autojuhile, kellel on CE kategooria autojuhiload.
Eelnev töökogemus tuleb kasuks, kuid oodatud on ka värskelt CE-kat juhiload omandanud noored, kellel puudub varasem kogemus, aga on tahtmist ja õppimissoov saada oma ala professionaaliks.
Anname kõigile võimaluse täiendada oma kogemuste pagasit või õppida lausa uus amet selgeks.

17m ehk poolhaake töö ja 25m töö ehk tagaluugil on poolhaage järel.

Töö toimub graafiku alusel: 2 nädalat tööl ja nädal vaba.

Sõidetakse enamjaolt öösiti, esimene nädal algab tööpäev kell 16.00 ja teine nädal kell 18.00.

Terminalide vaheline vedu.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame soome või inglise keele oskust suhtlustasandil.
Digikaardi ja kutsetunnistuse olemasolu.
Lojaalsust, kohusetundlikkust, füüsilise koormuse taluvust ja karskeid eluviise!

Ettevõte pakub

Tunnitasu tehtud töö eest, alates 150€/päev kätte
Stabiilset aastaringset tööd
Pikaajalist töösuhet
Elamist ettevõtte poolt Tamperes

Lisainfo

Kasuks tuleb oma sõiduauto olemasolu.