2023-08-23 14:48:55

Teede ja välisvõrkude projekteerija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Loome kodusid ja naabruskondi, kus inimesed end õnnelikuna ja hästi tunnevad ning kõrgeimat elukvaliteeti naudivad. See on meie visioon, mis sütitab meid iga päev.

Teede ja välisvõrkude projekteerijana on Sinu põhiülesandeks teede projekteerimine ja välisvõrkude projekteerimise tehniline koordineerimine. Selleks Sa:

  • projekteerid vajalikud teede osad Bonava arendusprojektides;
  • valmistad projekteerimismeeskonnale ette oma valdkonna lähteülesande ja kontrollid selletäitmist. Sinu projekteerida on teed, platsid, parklad, tänavad (sh linnatänavad);
  • koostad iseseisvalt projektid ja tehnovõrkude koondplaanid;
  • projekteerid ja lahendad kogu kinnistu vertikaalplaneeringu;
  • hoolitsed selle eest, et projektdokumentatsioon oleks Sinu poolt koostatud ja vormistatudvastavalt seadustele, määrustele ja standarditele;
  • kuluefektiivsuse ja kvaliteedi tõstmiseks on vajalik teha ka projektide analüüs.

Ootused kandidaadile

  • Sul on erialane kõrgharidus ja teedeinseneri 6. taseme kutsetunnistus;'
  • oled oma töös kasutanud AutoCAD tarkvara;
  • oled oma valdkonna ekspert, valmis jagama teadmisi oma kogemustest ja töödest;
  • tunned hästi tööks vajalikku seadusandlust, tead erialaseid norme ja standardeid;
  • Sind iseloomustab iseseisvus, vastutusvõime, kohusetundlikkus ja täpsus. Oled koostööleja tulemustele orienteeritud;
  • valdad lisaks heale eesti keelele ka inglise keelt nii kõnes kui kirjas.

Oleme põneval teel visiooni poole luua õdusaid kodusid ja terviklikku elukeskkonda. Selle saavutamiseks toetume enesekindlalt oma väärtustele, teadmistele, kogemustele ja meeskonnatööle. Meil on kõrged ambitsioonid ning soov saavutada suurepäraseid tulemusi.Koos omame rohkelt kogemusi ja teadmisi ning seame kõrgeid eesmärke. Seetõttu on Bonava suurepärane paik õppimiseks ja arenguks ning oma eesmärkide poole liikumiseks. Sul on võimalus töötada rahvusvahelises ettevõttes rakendades oma teadmisi professionaalses projekteerimisüksuses. Sinu tulevikuvõimaluseks on projekteerida 3D-mudelis. Lisaks pakume sulle arengu- ja koolitusvõimalusi, et saaksid taotleda teedeinseneri 7.taseme kutsetunnistuse.