2023-08-23 14:48:55

Tellingupaigaldaja

CVKeskus.ee klient
12 - 14 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Tellingumehed Soome!

Barona Rakennus Oy otsib oma klientidest ettevõtetele tellingupaigaldajaid  Põhja-Soome.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
• tööohutuskaart (vajadusel abistame kaardi taotlemisel)
• hea töömotivatsioon ja kogemus
• soomekeele oskus suhtlustasandil

Abistame uusi töötajaid järgmistes küsimustes:
• Barona kontaktisik on abiks kogu töösuhte ajal
• eluaseme leidmine: meie kaudu saad vajadusel ka majutuse
• anname nõu Soome isikukoodi, maksukaardi ja maksukoodi saamisel

Ettevõte pakub

  • võimalust pikaajaliseks töösuhteks
    mitmekesiseid tööülesandeid ja turvalisi töötingimusi
  • konkurentsivõimelist ning kollektiivlepingu tingimustele vastavat palka
  • töötervishoiuteenuseid
  • töö alustamine on kiire ja lihtne.
  • Saad Baronast tellingutöödeks vajalikud tööriided ja -jalatsid.
  • Maksame erialastele oskustele ja kogemustele vastavat palka.
  • Pakume erinevaid tööülesandeid nii abitöölistele kui ka oskustöölistele.
    Võta julgesti ühendust ja tule Soome tööle!