2023-08-23 14:48:55

Digitaalse turunduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Alates 1000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Tunned ennast vabalt veebis ja sotsiaalmeedia kanalites ja nende halduses. Lood sisu ehk videod, pildid ja sõnumid ei ole sulle väljakutseks. Panustamine turunduskampaaniates on sinu jaoks puhas rõõm. Armastad projekte ja väljakutseid.

Tule Decus ilukliiniku digitaalse turunduse spetsialistiks

- Ettevõtte online turundus ja müügitegevuse korraldamine
- Ettevõtte turundusstrateegia arendamine
- Online turunduskampaaniate koordineerimine
- Turundusmaterjalide koostamine
- Reklaamikampaaniate kavandamine ja rakendamine.
- Interneti ja prinditud turunduskampaaniate ettevalmistused.
- Turunduskommunikatsiooni tõhususe jälgimine ja aruandlus.
- Sotsiaalvõrgustiku kanalite haldamine - sisustamine, avaldamine ja turundamine

Ootused kandidaadile

Oskuste hulka võiks kindlasti kuuluda ka Facebookis ettevõtte lehekülje haldamise kogemus. Kasuks tuleb kokkupuude WordPressi-platvormil toimiva kodulehe haldamisega. Loomulikult pead oskama loetletud tööriistade tulemuslikkust mõõta.Eeldame ka väga head eesti ja vene keele oskust nii kõnes kui kirjas.Olulise eelise annab oskus kirjutada haaravaid sisutekste.

- rõõmsameelsus;
- töökus;
- suhtlemisoskus;
- viisakus;
- positiivne ellusuhtumine;
- müügioskus
-väga hea kirjalik eesti- ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- eneseteostust ilu valdkonnas
- huvitavat ja mitmekesist tööd
- motiveerivat palka
- tööd graafiku alusel
- tööd nooruslikus kollektiivis

Lisainfo

Ennem kandideerimist palun tutvuge tööpakkumisega!