2023-08-23 14:48:55

Arvutite testija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame sind, kui tunned huvi nutiseadmete ja elektroonika vastu. Sinu igapäevaseks ülesandeks saab olema elektroonikaseadmete (eelkõige arvutite) visuaalne hindamine ja funktsionaalne testimine. Sealhulgas seadmete ettevalmistus (installimine, puhastus) järgnevateks etappideks.

Ootused kandidaadile

  • Sobid meile, kui oled süsteemse ja loogilise mõtlemisega, tähelepanelik ja korrektne.
  • Sulle pole võõrad pingetauluvus ja rutiinitaluvus ning pigem hindad neid oma tugevusteks.
  • Teadmised arvutite osas tulevad kasuks.
  • Ootame Sind, kui otsid tööd täistööajaga ja tööaeg esmaspäevast reedeni 8.30 - 17.00 on sulle sobilik.

Meil saad võimaluse rakendada oma teadmisi ja omandada kogemusi kiiresti arenevates valdkondades. Pakume kohapealset väljaõpet.

Meie töötajad ütlevad, et meil töötavad maailma parimad inimesed, siin on suurepärased arenguvõimalused ja, mis seal salata, tasuta lõunad ja puuviljad. Ootame sinuga kohtumist, et saaksime sulle kõigest lähemalt rääkida.