2023-08-23 14:48:55

Tartu kaupluse tehnikaosakonna klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

  • klientide nõustamine, abistamine ja neile parimate lahenduste

    pakkumine kaupluse tehnikaosakonnas;

  • kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek müügisaali;
  • täistööaeg.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et:

  • oled ladus suhtleja ja abivalmis;
  • omad varasemat kogemust tehniliste toodete valdkonnas

    või tunned  huvi antud valdkonna vastu (sanitaartehnika,

    tööriistad, kinnitusvahendid, elektrikaubad vms.);

  • soovid olla kursis põnevaimate uute tehnikavidinate ja trendidega;
  • Sul on valmisolek teenindamiseks ja suhtlemiseks;
  • räägid suhtlustasandil eesti keelt.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  •  ettevõttepoolseid soodustusi ja hüvesid;
  •  tööalast väljaõpet ja koolitusi;
  •  arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;
  •  tööd paindliku graafiku alusel.

Lisainfo

Ühendust võtame vaid valitud kandidaatidega.