2023-08-23 14:48:55

Veevarustuse ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui sind huvitab keskkonnatehnika, mis muudab vee-ja kanalisatsiooni valdkonda paremaks ning puhtamaks ja oled omandanud või omandamas inseneri alast haridust, siis on sul võimalus liituda meie meeskonnaga. Lisaks väärikale töötasule saad luua tulevastele põlvedele puhtama keskkonna, õppida oma ala spetsialistidelt ning mängida mälumänge Indrek Salisega!

Meiega avastad, kuidas töödelda ohtlikku nõrgvett, kasutada päikese energiat reoveepuhastamisel ning hoida loomaaias emajääkaru Friida basseinivesi puhtana ja karupoeg Aronile meeldivana.

  • veetöötlusjaamade projekteerimine;
  • reoveepuhastite ja –pumplate projekteerimine;
  • veevarustuse- ja kanalisatsioonivõrkude projekteerimine (VK-torustike programmi kasutamine);
  • tehniliste lahenduste väljatöötamine projektides;
  • projektiga seotud dokumentide koostamine;
  • suhtlemine ametkondade ja klientidega (tehniliste tingimuste, kooskõlastuste ja ehituslubade taotlemine jms)

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus
  • AutoCADi kasutamise oskus
  • üldise vee- ja kanalisatsiooni-majanduse tundmine
  • baasteadmised ning orienteerumine erialases seadusandluses, normides ja standardites
  • hea pingetaluvus
  • otsustus- ja vastutusvõime
  • analüüsioskus

Ettevõte pakub

  • huvitavaid keskkonda säästvaid projekte
  • väga konkurentsivõimelist palka
  • tehnoloogilist väljaõpet meil ja mujal Euroopas
  • enesearendamise võimalust ja trenni toetust
  • kaasaegseid töötingimusi
  • täiskohaga tööaega
  • kaugtöö võimalust
  • tööautot või säästva liikumise toetust
  • võimalust muuta maailma puhtamaks!

Kandideerimise info: Värbamisosakonna juht Kristel Kleinot, tel. 521 38 46