Tule roboteid müüma Viimsi või Lasnamäe Mamiboti müügipunkti

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

20% kõikidest puhastusmasinatest on tänasel päeval robottolmuimejad. Ja see trend ei lange vaid tõuseb iga aastaga. Kui tahad sellest osa saada siis tule meie tiimi.
Tööülesanne:
Tutvustada klientidele robottolmuimejaid ja robotaknapuhastajaid (Eelnev väljaõpe meie poolt) Robotite müük on kiiresti tõusev trend, ning õigel ajal antud valdkonnaga tegelema hakkamine tõstab kindlasti teie väärtust tulevikus tööturul.
Otsime aktiivseid inimesi tööle graafiku alusel.
Tööaeg E-P kell 10:00-21:00 (3-5 päeva nädalas)

Töökohad: Viimsi keskuses või Lasnamäe Centrumis.

Ootused kandidaadile

Sobid meile kui:

Valdad vene keelt suhtlustasandil (Lasnamäe Centrum),

Oled aktiivne,
Huvitud kodutehnikast,
Oled hea suhtlemisoskusega,
Positiivne ja julge,
Oled nutikas,
Meeldivad mugavad lahendused,
Ei karda inimestega suhelda
Soovid oma karjääri alustada müügivaldkonnas.

Ettevõte pakub

Uuele müügiesindajale pakume alustamiseks:

Tootealast koolitust,
Karjäärivõimalust- avame peagi lisaks neljale müügipunktile Eestis veel kolm. Seega vajame peagi ka rohkem juhtivtöötajaid.
Palk (50€ päev bruto) Näiteks 16 päeva kuus tööl olles teenid 800€ brutos.
Toredat ja meeldivat kollektiivi,
Toredaid ühisüritusi.

Lisainfo

www.mamibot.ee