2023-08-23 14:48:55

Koolitusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime organisatsiooni Tallinnast või Tartust apteekrite koolitusjuhti kindlaks määratud perioodil (lapsehoolduspuhkuse ajaks). Võimalus töötada osaliselt kodukontoris.

Põhilisemad ülesanded on:

  • apteekrite täiendõppe korraldamine nii tavakoolituste kui e-loengutena;
  • suhtlus koostööpartnerite ja sobivate lektoritega;
  • koolituskeskuse majandusliku tegevuse üle aruandluse pidamine;
  • eesti- ja ingliskeelsete õppekeskkondade haldamine, uuenduste ja parenduste tegemine;
  • organisatsiooni kommunikatsioonivahendite administreerimine;
  • koolituste registreerimissüsteemide haldus ja assistendi töö koordineerimine.

Tööle ootame uut kolleegi alates 26. okoober 2020. Võtame ühendust kandidaatitega, kes osutusid valituks, telefoni või meili teel.

Ootused kandidaadile

Ootame kandidaadilt:

  • kõrgharidust (soovituslikult tervishoiu valdkonnas);
  • head arvutioskust (Microsoft Office);
  • eelnevat projektijuhtimise kogemust;
  • huvi erinevate programmide ja süsteemide halduse vastu;
  • soovi ja suutlikkust töötada nii iseseisvalt kui meeskonnaga;
  • ingliskeele oskus (arusaamine - hea; kõne - hea):
  • hea eneseväljendus nii kõnes kui kirjas;
  • B-kategooria sõiduki juhtimisluba ja isikliku auto olemasolu.

Ettevõte pakub

Pakume kandidaadile:

  • täistööaega esmaspäevast reedeni;
  • võimalust töötada iseseisvalt ja meeskonnaliikmena erinevate väljakutsetega;
  • osalist kaugtöö võimalust;
  • tööalast väljaõpet ja koolitusi;
  • konkureerivat palka.