2023-08-23 14:48:55

Operatiivplaneerija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Usaldame Sulle

  • materjalivoo optimaalse ja õigeaegse planeerimise tootmisüksustele;
  • tootmiskorralduste ettevalmistamise;
  • väljakutsete operatiivse lahendamise koostöös vahetuse juhtide ja meistritega.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame huvi puiduvaldkonna, tiimitöö ja meie ettevõtte vastu, sest tööd teeme Barruses koos ja ühise eesmärgi nimel! Lisaks:

  • valmisolekut vahetustega tööks;
  • tootmise planeerimise põhimõtete tundmist, kasuks tuleb eelnev planeerimise töökogemus puidutööstuses;
  • väga head analüüsi- ja planeerimisoskust ning süsteemset mõtlemist ja tehnilist taipu;
  • tööks sobivat keskeri- või kõrgharidust ja inglise keele valdamist B2 tasemel;
  • initsiatiivikust ja ambitsioonikust oma vastutusvaldkonda arendada!

Omalt poolt pakume Sulle põhjalikku väljaõpet, huvitavat tööd ja häid enesetäiendamisvõimalusi, sest operatiivplaneerija töö on mitmekülgne ja väljakutsete rohke! Meil on:

  • kaasav töökultuur - Sul on igapäevaselt võimalus kaasa rääkida ja panustada liimpuidu tootmise jätkuvasse arengusse;
  • sõbralik ja toetav tööõhkkond;
  • sportimise ja vaba aja veetmise toetused Sulle ja Su perele.

Lisainfo

Saada oma CV hiljemalt 28. septembriks ylle.velt(ät)barrus.ee või kandideeri CV Keskuse kaudu. Võtame Sinuga ühendust ning pakume võimalust töö ja ettevõttega tutvuda!