2023-08-23 14:48:55

Müüja-klienditeenindaja Jõhvis ja Sillamäel

CVKeskus.ee klient
600 - 800 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

  • suurepärane klienditeenindus
  • kliendi soovide väljaselgitamine, kauba esitlemine, aktiivne müük
  • kaupade vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine ja väljapanek
  • töö terminaliga

    Описание работы:

  • отличное обслуживание клиентов
  • выяснение пожеланий клиентов, представление товаров, активные продажи
  • получение, подготовка к продаже и показ товара
  • обслуживание торгового зала
  • работа с терминалом

Ootused kandidaadile

  • väga head suhtlemisoskused ja valmisolek aktiivseks müügitööks
  • moeteadlikkus, huvi tehnoloogia ja trendide vastu
  • eesti ja vene keele oskus suhtlemistasemel
  • keskharidus

    Требования к кандидату:

  • очень хорошие коммуникативные навыки и готовность к обслуживанию
  • осведомленность о моде, интерес к технике и тенденциям
  • владение эстонским и русским языками на уровне общения
  • среднее образование

Ettevõte pakub

  • sõbralik ja professionaalne meeskond
  • koolitus
  • võimalus ettevõtte sees areneda
  • fikseeritud palk + tasu müügituludest

Компания предлагает:

  • дружная и профессиональная команда
  • обучение
  • возможность развиваться внутри компании
  • фиксированная зарплата + плата за исполнение от продаж