2023-08-23 14:48:55

Taksojuht

CVKeskus.ee klient
1600 - 2300 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Smart Maakler OÜ otsib Tallinnasse taksojuhte, töötama koostööpartneri Tallink Takso AS kaubamärgi all.

Meie eesmärgiks on aidata klientidel aega võita ning nad kiiresti ja meeldivalt sihtpunkti sõidutada. Soovime pakkuda klientidele alati parimat taksoteenust jälgides sealjuures klientide ootusi mugavusele, turvalisusele ja paindlikkusele, erilist tähelepanu pöörame teenuse kvaliteedile.

Parima kvaliteedi tagamiseks kasutame taksoteenuse osutamisel vaid uusi ja turvalisi sõidukeid.
Seoses klientide arvu kasvuga, ootame oskuslikke ning aktiivsele ja meeldivale klienditeenindusele orienteeritud mehi ja naisi kandideerima:

- TAKSOJUHI ametikohale

Ootused kandidaadile

Kandidaadil peab olema vähemalt 3 aastat kehtinud B-kategooria juhiluba ning teenindajakaart. Vajalik on eesti keele oskus. Kasuks tuleb hea linnatundmine, valmisolek pakkuda sõbralikku teenindust ning rahulik sõidustiil. Kandidaadil ei tohi olla kehtivaid karistusregistri sissekandeid.

Pakume kindlat ja vääriliselt tasustatud tööd ning Talllink Takso värvides taksovarustusega sõidukit.

VÄLJAMAKSED KOLM KORDA NÄDALAS, head ja ökonoomsed autod

Lisainfo

Huvitatutel kontakteeruda telefonil 56847782