2023-08-23 14:48:55

Juuksur-juukseravi spetsialist

CVKeskus.ee klient
6 - 11 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Sinu töö saab olema tõeliselt vaheldusrikas ja huvitav :). Lisaks juuksuriteenustele pakud klientidele juuste kasvu aktiveerivaid, peanaha probleeme lahendavaid protseduure, taimsete segudega juuste värvimist, ökojuuksuri teenuseid.
Kui Sul on huvi uusi väljakutseid vastu võtta, siis pakume sobivusel Sulle võimalust ka uusi juuksureid koolitada või juukseuurijaks õppida.

Ootused kandidaadile

Oled juuksuri eriala lõpetanud või lähiajal lõpetamas.
Peame oluliseks, et kliendid on Sinu poolt hooliva energiaga hoitud ning tunnevad soovi Sinu juurde tagasi tulla :)

Ettevõte pakub

individuaalset väljaõpet
töötulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist palka (põhipalk, lisatasud, heale juuksurile lisaks iga kuu preemia 100 eurot)
arenemisvõimalusi, toetavat meeskonda
tööd paindliku graafiku alusel, võimalust töötada osalise tööajaga kooli kõrvalt
ettevõttes kehtivaid soodustusi
tasuta Bemer teraapiat
kaasaegset töökeskkonda