2023-08-23 14:48:55

Kultuurijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Jõelähtme Valla Kultuurikeskus on Jõelähtme valla kultuurielu eest vastutav vallavalitsuse hallatav asutus, mille koosseisu kuuluvad Loo Kultuurikeskus, Neeme Rahvamaja, Jõelähtme Rahvamaja, Kostivere Kultuurimõis.

Loo Kultuurikeskuse kultuurijuhi peamised ülesanded on kultuurisündmuste planeerimine, ettevalmistamine ja korraldamine, huviringide töö korraldamine ja koordineerimine. Kultuurijuht on koostöövalmis kohaliku elanikkonnaga, Jõelähtme Vallavalitsuse hallatavate asutuste ja valla vabaühendustega.

Loo Kultuurikeskuse kultuurijuhi ülesanded:
- sündmuste planeerimine ja korraldamine;
- huviringide töö koordineerimine;
- koostöö vallavalitsuse hallatavate asutuste ja valla vabaühendustega.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:
- kultuurialane või üldkeskharidus;
- hea suhtlemis-, eneseväljendus- ja kuulamisoskus;
- iseseisva töö oskus ning vastutusvõime;
- loovus-, koostöö-, analüüsi- ja organiseerimisvõime;
- arvuti kasutamisoskus;
- valmisolek tööks õhtusel ajal ja väljaspool tavalist tööaega;

- B kategooria juhiload

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- huvitavat ja mitmekülgset tööd;
- loovat ja arendavat tööd;
- toetavat kollektiivi
- eneseteostamise võimalust;
- loomingulist ja rutiinivaba töökeskkonda

Lisainfo

vaata lisaks - www.joelahtmekultuur.ee
Avaldus koos elulookirjelduse ja motivatsioonikirjaga saata 13. augustiks 2020 aadressile Ivar.kaldam(at)joelahtmekultuur.ee
Tööleasumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo – Ivar Kaldam tel: 56915616