Estakaadi paigaldaja - veoatojuht / Подгонщик грузовых машин

CVKeskus.ee klient
Alates 584 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Autode paigaldamine logistika keskuses estakaadile laadimiseks.  Laadimise lõppemisel kauba kinnitamine furgoonis ja autode eemaldamine estakaadilt.  Tööpäev algab kell 19.00 kestavusega kuni 8 tundi. Laadimise ajal tekkivad 1-2 tundi seisangud, seda aega võib kasutada puhkamiseks. Pakume tööd nii täis, kui ka osalise tööaega.

Подгон машин на рампы под погрузку. Крепление груза и отгон от рамп. Начало рабочего дня в 19.00  продолжительностью до 8 часов.  Во время работы образуются 1-2 часовые паузы в связи с ожиданием окончания погрузок,  которые можно использовать для отдыха. Предлагаем работу как на постоянной основе, так и с частичной занятостью.

Ootused kandidaadile

CE juhiload, töökogemus veoautol haagisega, kauba kinnitamise oskus, tehnika tundmine.

CE права, опыт работы с прицепом, умение крепить груз, знание техникой части автомобилей.

Ettevõte pakub

Ametliku töötasu ja õigeaegselt tasutud palka.

Motivatsioonipaketti.

Sõbraliku ja toetavat meeskonda!

Официальная заработная плата без задержек, соц. гарантии. . Мотивационный пакет. Дружелюбный коллектив.

Дружный и поддерживающий коллектив!