2023-08-23 14:48:55

Autojuht-ekspediitor

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

- Otsime töökogemustega -CE kat. autojuhte.
P.S. Noored võite ka kandideerida kogemuse saamiseks
- Töö põhiliselt: ENGLAND - FRANCE - SPAIN - ENGLAND (Newhaven - Dieppe port, 4h sailing).

- BENELUX sissetöö
- Töö graafik on vastavalt kokkuleppele, min 1-2 kuud tööl (Parklad maksame)
- Üks autojuht veokis - ekipaaži tööd pole meil.
- Требуется водитель имеющий -CE категории с опытом
П.С. Молодых для получения опыта ждем тоже
- Работа по ENGLAND - FRANCE - SPAIN - ENGLAND (Newhaven - Dieppe порты, 4h переправа на пароме)

- BENELUX внутренние перевозки
- Рабочий график по договоренности, минимум 1-2 месяца на вахте. (Парковки оплачиваем)
- Один водитель в машине - работы в экипаже у нас нет.

Ootused kandidaadile

- Algtasemel inglise keel, ehk minimum teadmine
- Soovitavalt varasem töökogemus autojuhina
- Ausus; korrektsus ja tahe teha tööd
- CE kategooria juhiload
- ADR tunnistuse olemasolu - kui ei ole, siis hiljem võimalik läbida läbi meie ettevõtte
- Digikaart
- Kutsetunnistus/Kood 95
- Oskus dokumentidega töötada.
- Töögraafiku efektiivne planeerimine
- Hea pingetaluvus
- Минимальное знание английского языка на уровне понимания
- Желательно предыдущий опыт работы водителем
- Честность и желание работать
- Права на СЕ категорию
- ADR документы в наличии, либо позже возможность сдать через нашу фирму.
- Дигитальная карта
- Лицензия на работу водителем(Kutsetunnistus/Код 95)
- Умение работать с документами
- Эффективное планирование своего рабочего времени
- Без вредных привычек.

Ettevõte pakub

- Uued haagised ja veokid
- Vajalike lisakoolitusi meie poolt
- Konkurentsivõimeline palk, Stabiilne töö
Autod: Scania, Renault
Haagised: Schmitz
- Новую технику, прицепы и грузовики
- Помогаем в Обучении
- Конкурентоспособную зарплату. Стабильную работу.
Машины: Scania, Renault
Прицепы: Schmitz

Lisainfo

Tel. +37255902540

Mail: royaltigerou(at)gmail.com