2023-08-23 14:48:55

Welders/keevitaja

CVKeskus.ee klient
Alates 13 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Wellpack Oy otsib mig/mag, tig ja roboti keevitajaid Soome tehastesse. Aitame majutuses ja tööriiete hankimisega.
Aitame maksuameti ja Soome isikukoodi saamisega.

We are looking for MIG/ MAG, TIG and Robot Welders to work in Finland, different factories. This is a long-term work contract.
The work is done in 1-2 shifts and will start as soon possible.

NB! The CVs must be written in English, Finnish or Estonian and the candidate must have an European passport.

Ootused kandidaadile

- Keevitamise töökogemus min. 1 aasta
- Oluline on EU passi või tööluba Soome;
soome, või inglise keele oskus. CV saata ingliskeelne (soomekeelne)
Soomekeele oskus tuleb kasuks

Requirements:

- Proper education
- Experience in welding (TIG. MIG/MAG or Robot)
- understand and speak a little bit Finnish, English
- good working motivation

NB! The CVs must be in English or Finnish!

Ettevõte pakub

- Tööleping Soome firmaga
- töö on pikaajaline ja stabiilne
- elamispinna hankimine
Kontaktnumber: +358 40162 9966. Räägime eesti keelt! Helista ja küsi lisainfot! In English +358400 551 779