2023-08-23 14:48:55

MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient
Alates 935 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Just Sina, alles otsimas elukutseomandamist, oled oodatud meie tiimi MÜÜGIESINDAJAKS

MIDA TEHA?
• Esitluste läbiviimine, reklaami- ja müügitoodete ja teenuste olemasolevatele
ja potentsiaalsetele klientidele (põhiliselt haridusvaldkonnas, riiklikutes asutustes ja arhitektide, projekteerijate büroodes)
• Korraldada iseseisvalt kohtumisi olemasolevate ja potentsiaalsete klientidega.
• Luua, arendada ja säilitada positiivseid äri- ja kliendisuhteid.
• Müügi- pakkumiste, lepingute, ostu dokumentide ettevalmistus ja nende prosesside täitmine.
• pidev arenguprotsess, et olla kursis viimaste toodete uudistega

Ootused kandidaadile

MIDA OOTAME?
• Vastutustunne, algatusvõime, oskus töötada nii individuaalselt kui ka meeskonnas, sihikindlus.
• Hea suhtlemisoskus kirjavahetuses ja kõnekeeles.
• Hea veenmisoskus.
• Juhiload B-kategooria
• Suurepärane eesti keele oskus, soovitav hea inglise keele oskus
• Kasuks tuleb müügioskus, aga pole nõutav

Ettevõte pakub

MIDA PAKKUME?
• Fikseeritud bruto põhipalk: 934 aga lisaks magus müügiboonus. Kui jõuame emaettevõte tasemele, fikseritud palkade ja boonuste tõus.
• Sotsiaalsed ja tervisegarantiid. Loome terviseedendusliku keskkonna arvestades sinu arvamust.
• Ilus auto firma logoga, uue telefoni ja läpaka valid ise
• Inglisekeelsed koolitused, et olla prof müügitöös ja klientide otsingus.
• Esindatud kaubamärkide ja tootjate toodete koolitus. Tervisedendusliku visiooni põhireglited.
• Kodukontor koosolekuplatvormi võimalustega (Microsoft Teams jne) määramata ajaks vastavalt praegusele olukorrale

Lisainfo

Ootan Sinu CV! Certes.ee CEO Viktoria Paal email teel: viktoria(at)certes.ee Helista julgelt ja vastan küsimustele: +372 555 37274. Rohkem firmast www.certes.ee