Jazz Pesutänava operaator Lasnamäe piirkonnas
Tööpakkumise number #831459

Express Pesulad OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Pesutänava operaator:

- pakub eeskujulikku klienditeenindust

- teostab autodele kvaliteetset eelpesu

- vastutab pesula ja töövahendite korrashoiu eest

Ootused kandidaadile

Uuelt kolleegilt ootame:

- stressitaluvust, et lahendada keerulisi olukordi positiivse suhtumisega

- õppevõimet, et omandada lühikese ajaperioodi jooksul palju informatsiooni

- julgust suhelda, sõbralikkust, ausust ja täpsust

Ettevõte pakub

Meie juures ootavad sind:

- vahvad kolleegid

- tööalane väljaõpe kohapeal

- motiveeriv tulemustasu

-paindlik töögraafik

- ühisüritused ja soodustused ettevõtte teenustelt

Tööpakkumise number
#831459

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2023
Jazz Pesutänava operaator Lasnamäe piirkonnas Jazz Pesutänava operaator Lasnamäe piirkonnas

OÜ Express pesulad on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse ja tehnilise korrasoleku tagamiseks.

Vaata rohkem