Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638107

Jazz Pesutänava operaator Kuressaares

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Saaremaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 800 - 1200 €/kuus
Kuulutus sisestati: 3. veebruar 2020
Kuulutus aegub:16. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Sõidukile kvaliteetse eelpesu teostamine/качественная предварительная мойка автомобиля;
Eeskujuliku klienditeeninduse pakkumine/обслуживание клиентов;
Kassa aruandluse täitmine/составление отчётов за день;
Pesula ja töövahendite korrashoid/содержание мойки в чистоте.

Ootused kandidaadile

Lahendada keerulisi olukordi positiivse suhtumisega?
Soovid olla Jazz Pesulate tegusast meeskonnast?

Решаешь сложные ситуации с позитивным настроем?
Хотите быть в команде Jazz Pesulad?

Ettevõte pakub

Firmasisest arengu- ja karjäärivõimalusi;
Suurepäraste töötulemuste korral preemiat;
Motiveerivat tulemustasu;
Väljaõpet oma ala parimatelt ning täiendavat väljaõpet töö käigus;
Firmasiseseid ühisüritusi;
Firmasiseseid koosolekuid töötulemuste parendamiseks.

Развитие внутри фирмы и возможности карьеры;
Премия за хорошую работу;
Мотивационная система оплаты труда;
Обучение на месте;
Различные мероприятия.

Tööpakkumise number
#638107

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2020

OÜ Express pesulad on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse ja tehnilise korrasoleku tagamiseks.

Vaata rohkem