Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143428

Java / WebSphere arendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime lähiajal algavatele suurematele arendusprojektidele Java arendajaid.

Ootused kandidaadile

  • Infotehnoloogia alane kõrgharidus või selle omandamine.
  • Java tarkvaraplatvormi tundmine
  • Kogemused infosüsteemide analüüsis, UP metoodika tundmine

Kasuks tuleb:
  • IBM WebSphere rakendusserveri tundmine
  • Rational arendusvahendite (RSA) tundmine

Ettevõte pakub

  • Suuri arendusprojekte meeskonnatööna
  • Põhipalka+tulemuspalka
  • Kaasaegset ja paindlikku töökeskkonda

Tööpakkumise number
#143428

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
6. märts 2008

Girf OÜ on 2000. aastal asutatud projektijuhtimise, IT konsultatsioonide, infosüsteemide auditi ja järelevalve, tarkvara arenduse ning IT süsteemide haldamisega tegelev ettevõte.

Girf OÜ on IBM Advanced Partner, Novell/SUSE Linux ametlik partner Eestis ning SurfControl ametlik edasimüüja Eestis. Girf OÜ on teenustele orienteeritud firma.

Firma põhimõtteks on pakkuda kogu infosüsteemi elutsüklit katvaid parima kvaliteediga teenuseid.

Vaata rohkem