Värsked tööpakkumised

Java vanemprogrammeerija (tarkvarainsener)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172619

Tööpakkumise number

172619

Töö kirjeldus

e-kaubanduse tarkvara Workspace arendus Java keskonnas
tehniliste lahenduste leidmine
e-kaubanduse platvormi arendamine
ettepanekute tegemine tarkvara arendamiseks ettevõttes

Nõudmised kandidaadile

Soov kuuluda kiiresti areneva rahvusvahelise tarkvarafirma meeskonda
Erialane kõrgharidus ja vähemalt viieaastane töökogemus
Webirakenduste loomise kogemus
Hea inglise keele oskus
Iseseisvus, soov arendada ja edasi viia

Pakume huvitavat ning vastutusrikast tööd globaalse perspektiiviga, rahvusvahelises ettevõttes. Tule ja teosta ennast!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2009
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2009

M-Partner Personaliotsingu kliendiks on 1999. aastal asutatud tarkvarafirma Smilehouse, mis on keskendunud maailmatasemel e-kaubanduse tarkvara arendamisele. Smilehouse arendab ja toetab Smilehouse Workspace’i – integreeritud e-kaubanduse lahenduste tarkvarapaketti. Samuti arendatakse kiiresti populaarsust koguvat veebipoeteenust pakkuvat keskkonda www.wosbee.com.