Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627304

Java vanem-tarkvaraarendaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SINU TÖÖKS SAAB OLEMA

  • Tanklate juhtimissüsteemi Cloudics pilveplatvormi väljatöötamine ja arendamine
  • NOOM majandustarkvara arendamine pilvelahenduste ja veebirakenduste suunal
  • Agiilse full-stack arendusega tegelemine

Nõudmised kandidaadile

  • Tunned, et Sul on KOGEMUSI
  • Soovid olla osaUUTE PILVELAHENDUSTE loomisest
  • Meeldivad innovaatlised lahendused

Ettevõte pakub

SIND OOTAVAD

  • Vastutusrikas töö ja väljakutsed edukas kodumaises ettevõttes
  • Rutiinivaba meeskonnatöö, kus saad kaasa rääkida projekti igas etapis
  • Karjäärivõimalused ettevõtte sees
  • Vahva ja professionaalne meeskond
  • Muud mõnusad hüved, mis Sulle naeratuse näole toovad

Küsi lisainfot telefoni 521 6405 teel – CV Keskuse värbamiskonsultant Jekaterina Popova.

Tööpakkumise number
#627304

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

CV Keskuse klient Astro Baltics on kõrge IT-kompetentsiga ja 20-aastase kogemustepagasiga eestimaine ettevõte, kelle eesmärgiks on pakkuda keskmisest keerukamaid ja nutikamaid IT-lahendusi. Vaata lähemalt:
www.astrobaltics.eu

Vaata rohkem