Värsked tööpakkumised

Java servlet programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38357

Tööpakkumise number

38357

Töö kirjeldus

Pakume huvitavat täiskohaga tööd Java servlet programmeerijatele, kes on suutelised andma professionaalset panust infosüsteemide programmeerimises ja disainis.

Nõudmised kandidaadile

• Java servlet programmeerimine
• J2EE, Swing, JDBC, JSP, MySQL, Tomcat vaba tundmine;
• objekt-orienteeritud programmeerimismetoodika alased teadmised;
• Hea vene keele oskus

Huvitavat tööd noores ja arenevas kollektiivis ning professionaalsed enesearendamisvõimalused. Perspektiivis avaneb võimalus saada ettevõttes meeskonna- ja projektijuhiks.

Lisainfo

Kui olete huvitatud, helistage telefonil 633-5454.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2004