Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38357

Java servlet programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume huvitavat täiskohaga tööd Java servlet programmeerijatele, kes on suutelised andma professionaalset panust infosüsteemide programmeerimises ja disainis.

Ootused kandidaadile

• Java servlet programmeerimine
• J2EE, Swing, JDBC, JSP, MySQL, Tomcat vaba tundmine;
• objekt-orienteeritud programmeerimismetoodika alased teadmised;
• Hea vene keele oskus

Huvitavat tööd noores ja arenevas kollektiivis ning professionaalsed enesearendamisvõimalused. Perspektiivis avaneb võimalus saada ettevõttes meeskonna- ja projektijuhiks.

Lisainfo

Kui olete huvitatud, helistage telefonil 633-5454.

Tööpakkumise number
#38357