Värsked tööpakkumised

Java rakenduste administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423132

Tööpakkumise number

423132

Töö kirjeldus

  • Tervise infosüsteemi rakenduste haldamine, toimimise hindamine ja vajalike parenduste tegemine, sh
o Rakendustega seotud teabe kaardistamine ja riskide vähendamine;
o Serverilahenduste installeerimine, konfigureerimine ja hooldamine;
  • Osalemine arendusprojektides.

Nõudmised kandidaadile

  • IT-alane kõrgharidus (võib olla omandamisel);
  • JAVA rakendustega töötamise kogemus;
  • Hea tehniline arusaam IT lahenduste toimimisest, sh operatsioonisüsteemid
  • Vähemalt 2-aastane töökogemus IT alal;
  • Iseseisvus ja algatusvõime;
  • Väga hea süsteemse mõtlemise, analüüsi- ja üldistusvõime;
  • Hea eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas;
  • Valmisolekut töötada valveajaga;
  • Valmidus meeskonnatööks.

Kasuks tuleb
  • Järgmiste tehnoloogiate tundmine:
o PostgreSQL, Oracle, Elastic Search, Logstash, Kibana, SVN, XML, SOAP, X-tee.
  • Skriptimise oskus vähemalt algtasemel;
  • Kogemus tarkvara arendusprojektides osalemisel;
  • Kokkupuude ITIL protsessidega.

  • Mitmekülgset ja vastutusrikast tööd kiiresti arenevas ja innovaatilises valdkonnas;
  • Koolitus- ja arenemisvõimalusi;
  • Head töökeskkonda ning toetavat meeskonda.

Lisainfo

Tööle asumise aeg Esimesel võimalusel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. mai 2016
Kuulutus sisestati:
13. mai 2016

Eesti E-tervise Sihtasutus on asutatud 2005. aastal riigi, suuremate haiglate ning erialaseltside ja –liitude poolt. Oleme üleriigiliste e-lahenduste edendaja ja arendaja tervishoiusüsteemis – loome lahendusi ja pakume teenuseid, mille eesmärk on toetada kvaliteetse ja kättesaadava tervishoiuteenuse osutamist.