Värsked tööpakkumised

Java Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41789

Tööpakkumise number

41789

Töö kirjeldus

Otsime kogenud Java programmeerijat Eesti tarkvaraarendustiimi.

Tööks on java-põhise E - kaubanduskeskonna toote arendamine ja väljatöötamine.

Toote kirjeldus:

Workspace is the most easy-to-use application to improve product, order and customer information management through integrated web-solution.

It is a server software and development environment which you can use to build and publish your b-to-c or b-to-b e-commerce site, e.g. online store, product catalog or extranet -service for resellers.

Workspace is a system for:

* Building, developing and managing an e-commerce site.
* Managing customer information, customer accounts and user privileges.
* Managing and distributing documents and product information
* Receiving orders, invitation of bids and payments from various interfaces (www, wap, DigiTV, palm)
* Customer management and support

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

• Meeskonnatöö oskust
• Julget pealehakkamist ja usaldusväärsust
• Töökogemust Java tarkvaraarendajana
• Arusaamist E- kaubanduse tööpõhimõtetest (ostukorv, sessioonihaldus jne.)
• Inglise keele oskust

Kandidaat haldab vabalt alljärgnevaid tehnoloogiaid:

• HTML, XML, Javascript
• XSL
• Mysql
• Tomcat
• Linux/Unix

Nende teadmine tuleb ainult kasuks:

• Eclipse, emacs
• CVS
• Hibernate
• Ant
• Junit

Juhul kui mõnes ülalloetletud valdkonnas napib teadmisi ja kogemusi, aga oled programmeerimisguru
ja lähened probleemidele algoritmiliselt, siis ära heitu ja kandideeri ikkagi, sest vajakajäävaid teadmisi
korvame koolitustega.

Ettevõte pakub

• Võimalust osaleda rahvusvahelistes projektides
• Tööd rahvusvahelises ettevõttes
• Huvitavat ja arendavat tööd
• Erialaseid koolitusi
• Konkurentsivõimelist tasu töö eest

Lisainfo

Tööd pakume kahele programmeerijale täiskohaga.
Töötasu sõltub tulemustest ja ülessannete täitmisest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
3. märts 2005

Smilehouse Oy on ettevõtete e-kaubanduse lahendustele spetsialiseerunud tarkvaraettevõte. Meie eesmärgiks on lihtsustada klientide toote-, tellimuste- ja kliendibaaside haldamise protsesse Interneti lahenduste abil. Lahendused põhinevad Smilehouses arendatule Workspace tootele. Ettevõte alustas tööd 1999 aastal.