Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37215

Java Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kogenud Java programmeerijat Eesti tarkvaraarendustiimi.

Tööks on java-põhise E - kaubanduskeskonna toote arendamine ja väljatöötamine.

Toote kirjeldus:

Workspace is the most easy-to-use application to improve product, order and customer information management through integrated web-solution.

It is a server software and development environment which you can use to build and publish your b-to-c or b-to-b e-commerce site, e.g. online store, product catalog or extranet -service for resellers.

Workspace is a system for:

* Building, developing and managing an e-commerce site.
* Managing customer information, customer accounts and user privileges.
* Managing and distributing documents and product information
* Receiving orders, invitation of bids and payments from various interfaces (www, wap, DigiTV, palm)
* Customer management and support

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

  • Meeskonnatöö oskust
  • Julget pealehakkamist ja usaldusväärsust
  • Töökogemust Java tarkvaraarendajana
  • Arusaamist E- kaubanduse tööpõhimõtetest (ostukorv, sessioonihaldus jne.)
  • Inglise keele oskust

Kandidaat haldab vabalt alljärgnevaid tehnoloogiaid:

  • HTML, XML, Javascript
  • XSL
  • Mysql
  • Tomcat
  • Linux/Unix

Nende teadmine tuleb ainult kasuks:

  • Eclipse, emacs
  • CVS
  • Hibernate
  • Ant
  • Junit

Samas kui mõni eelpool loetletud kompetentsist ei ole koheselt arusaadav, kuid oled programmeerimisguru või algoritmiliselt lähenev inimene ära ehmata ja kandideeri. Koolitustega korvame võimalikud puudused teadmistes.

Ettevõte pakub

  • Võimalust osaleda rahvusvahelistes projektides
  • Tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Huvitavat ja arendavat tööd
  • Erialaseid koolitusi
  • Konkurentsivõimelist tasu töö eest

Lisainfo

Tööd pakume kahele programmeerijale täiskohaga.
Töötasu sõltub tulemustest ja ülessannete täitmisest.

Tööpakkumise number
#37215