Värsked tööpakkumised

Java programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 156562

Tööpakkumise number

156562

Töö kirjeldus

• Tarkvara väljatöötamine ja dokumenteerimine;
• Tarkvara installeerimine ja häälestamine;
• Osalemine infosüsteemide arendamisel ja juurutamisel;
• Tehniliste juhendmaterjalide koostamine.

Nõudmised kandidaadile

• Erialane (informaatika valdkonnas) kõrgharidus (võib olla ka omandamisel);
• Vähemalt 1 aastane töökogemus tarkvara projekteerimisel ja programmeerimisel Java platvormil;
• Java tarkvaraplatvormi (J2EE rakendusserver, Spring raamistik, Hibernate, JSP) tundmine;
• Oracle andmebaasi klientvara tundmine;
• Arendusvahendite Maven 1.0, Ant 1.6.2, Eclipse IDE 3.0/3.1 tundmine;
• Iseseisvus ja algatamisvõime;
• Eneseväljendamisoskus nii kirjas kui kõnes;
• Eesti keele oskus kesktasemel, inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
• Vähemalt 21-aastane Eesti Vabariigi kodanik.

Kasuks tuleb:
• Windows ja Linux op. süsteemide tundmine;
• Eelnev töökogemus politseis.

Ettevõte pakub

• Huvitavat ja vastutusrikast tööd;
• Õppimis- ja arenguvõimalusi;
• Brutopalka peale katseaja lõppu alates 24 000 krooni;
• Erinevaid võimalusi spordiga tegelemiseks.

Lisainfo

Elulookirjeldus ja avaldus palume saata hiljemalt 20. juuliks 2008. a. elektroonilisel aadressil anneli.villemson[ät]pol.ee või paberkandjal aadressile:
Politseiamet
Teenistusosakonna personalitalitus
Pärnu mnt. 139
15060 Tallinn

Täiendav informatsioon: Andrus Voolaine, 612 3390, andrus.voolaine[ät]pol.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
20. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2008
Brutopalk:
Alates 24000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Brutopalk peale katseaja lõppu

Politseiamet on politsei arengu ja strateegia väljakujundaja ning suunaja, mille haldusalas on 6 politseiasutust (4 politseiprefektuuri, Keskkriminaalpolitsei ning Julgestuspolitsei). Eesti Politseis töötab kokku ca 5000 inimest.