Värsked tööpakkumised

Java programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100528

Tööpakkumise number

100528

Töö kirjeldus

- Tarkvara väljatöötamine ja dokumenteerimine
- Tarkvara installeerimine ja häälestamine
- Osalemine infosüsteemide arendamisel ja juurutamisel
- Tehniliste juhendmaterjalide koostamine

Nõudmised kandidaadile

- Erialane (informaatika valdkonnas) kõrgharidus (võib olla ka omandamisel)
- Eelnev töökogemus tarkvara projekteerimisel ja programmeerimisel
- Java tarkvaraplatvormi (J2EE rakendusserver, Spring raamistik, Hibernate, JSP) tundmine
- Arendusvahendite Maven 1.0, Ant 1.6.2, Eclipse IDE 3.0/3.1 tundmine
- Iseseisvus ja algatamisvõime
- Eneseväljendamisoskus nii kirjas kui kõnes
- Eesti keele oskus kesktasemel, inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega

Kasuks tuleb:
- Windows ja Linux op. süsteemide tundmine
- Eelnev töökogemus politseis

- Häid IT-alaseid väljakutseid Eesti ühes suurimas organisatsioonis
- Head meeskonda ja kaasaegset töökeskkonda kiirelt arenevas organisatsioonis
- Rohkeid enesetäiendamis- ja arenguvõimalusi
- Erinevaid võimalusi spordiga tegelemiseks
- Avaliku teenistusega kaasnevaid hüvesid

Lisainfo

Täiendav informatsioon: Andrus Voolaine, tel 612 3390

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
21. märts 2007

Politseiamet on valitusasutus, mille haldusalas on 7 politseiasutust (4 politseiprefektuuri, Keskkriminaalpolitsei, Kohtuekspertiisi ja Kriminalistika Keskus, ning Julgestuspolitsei). Politseis töötab ca 5000 inimest