Värsked tööpakkumised

Java Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35508

Tööpakkumise number

35508

Töö kirjeldus

Otsime kogenud tarkvaraarendajat tarkvaraarendustiimi, tööks on java-põhise E - kaubanduskeskonna arendamine ja väljatöötamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

• Meeskonnatöö oskust
• Julget pealehakkamist ja usaldusväärsust
• Töökogemust tarkvaraarendajana Javaga vähemalt 2 aastat
• Arusaamist E- kaubanduse tööpõhimõtetest (ostukorv, sessioonihaldus jne.)

Kandidaat haldab vabalt alljärgnevaid tehnoloogiaid:

• HTML, XML, Javascript
• XSL
• Mysql
• Tomcat
• Linux/Unix

Nende teadmine tuleb ainult kasuks:

• Eclipse, emacs
• CVS
• Hibernate
• Ant
• Junit

Samas kui mõni eelpool loetletud kompetentsist ei ole koheselt arusaadav, kuid oled programmeerimisguru või algoritmiliselt lähenev inimene ära ehmata ja kandideeri. Koolitustega korvame võimalikud puudused teadmistes.

Ettevõte pakub

• Võimalust osaleda rahvusvahelistes projektides
• Tööd rahvusvahelises ettevõttes
• Huvitavat ja arendavat tööd
• Erialaseid koolitusi
• Konkurentsivõimelist tasu töö eest

Lisainfo

Tööd pakume kahele programmeerijale täiskohaga.

Töötasu sõltub tulemustest ja ülessannete täitmisest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
28. september 2004
Brutopalk:
Alates 8000 EEK kuus

Osborne Eesti on rahvusvahelise infotehnoloogiaettevõtte Osborne korporatsiooni esindus Eestis. Peamiseks toodanguks on ISO 9001:2000- ja ISO 14001:1996 kvalteedi sertifikaatidele vastavate Osborne töö- ja serverjaamade esindamine Eestis. Ettevõte alustas tööd 1981 aastal ja Eesti esindus aastal 1994.