Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138899

Java programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

programmeerimine

Ootused kandidaadile

# erialane haridus või vähemalt kolmeaastane töökogemus
# inglise keele oskus heal suhtlustasandil
# head erialased oskused

Ettevõte pakub

# häid kaasaegseid töövahendeid
# huvitavat tööd suurte kaasaegsete projektidega
# korralikku töötasu

Lisainfo

Asukoht Tallinn
Tööaeg 9.00 - 18.00

Tööpakkumise number
#138899

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2008
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
Alates 15 000.- neto

M-Partner Personaliotsingu kliendiks on kiiresti arenev programmeerimisteenuseid pakkuv ettevõte, mis tegeleb peamiselt lõpptarbijale suunatud süsteemide, näiteks netimängude, social networks´ide, cross media süsteemidega. Ettevõtte klientideks on erinevad Euroopa firmad, osaletakse huvitavates, kaasaegsetes investeeringuprojektides.

Seoses ettevõtte arenguga ja uute projektidega vajatakse kogemustega Java programmeerijaid.

Vaata rohkem