2023-08-23 14:48:55

Java / Full Stack arendaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime arendajat, kes aitab ellu viia tehnilisi arendustegevusi nii info-süsteemide kui ka toetavate andmetöötlusprotsesside ja kvaliteedi juhti-mise poolel.

Arendusmeeskonnas on põhitehnoloogiatena kasutusel Java (15+), PostgreSQL, Linux, Docker, HTML5 ja X-tee. Ehitame mikroteenuste stiilis paindlikku platvormi, mida riistvaraliselt toetab võimekas teadusarvutuste keskus. Samuti arendame esimesi tarkvaralisi geeniandmete teste.

Ootused kandidaadile

Meie ootused kandidaadile:

  • eelpool nimetatud tehnoloogiate väga hea tundmine;
  • julgus pakkuda omalt poolt ideid ja lahendusi;
  • oskus pöörata tähelepanu tarkvara lähtekoodi heale vormistusele ja testitavusele ning tarkvara disainile, töökeskkonnale ja jõudlusele;
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas, hea kirjalik inglise keele oskus;
  • kõrgharidus;
  • vähemalt 5-aastane töökogemus tarkvaraarenduse valdkonnas.

Ettevõte pakub

Väärtustame oma inimesi:

  • võimalus tegeleda just Sulle väljakutset pakkuvate teemadega (UX-st blockchaini ja süsteemi töökindluse tagamiseni);
  • meil on paindlik tööaeg ja sõbralik töökeskkond Tartu Ülikooli uues Delta hoones;
  • toetame enesearengut mitmekülgsete koolitusprogrammidega;
  • toetame sportlikku eluviisi.