Värsked tööpakkumised

Java arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399486

Tööpakkumise number

399486

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma kogenud Java tarkvaraarendajaid, kellele pakume väljakutseid meeskonnas, mis arendab suuremahulisi ja kriitilisi tarkvaralahendusi. Meil on hästi juurutatud agiilsed protsessid ning oleme motiveeritud targalt ja tulemuslikult töötama.

Nõudmised kandidaadile

• 3 aastat Java arendamise kogemust, kasutades SQL andmebaasi
• Teadmisi Java (J2EE, J2SE), AJAX, PostgreSQL (või mõni teine SQL DB), HTML, CSS, JavaScript tehnoloogiatest
• Proaktiivsust, konstruktiivsust ja ratsionaalsust
• Kiiret õppimisvõimet, analüütilisust
• Aktiivset ellusuhtumist ja julgust

• Võimalust teostada end huvitavates ja väljakutseid pakkuvates Java tehnoloogiatel põhinevates projektides
• Personaalset arengukava, mentoreid ja tuge, et jõuda oma maksimaalse potentsiaalini
• Hästi juurutatud agiilseid tööprotsesse
• Olla osa ühtehoidvast, sõbralikust ja tulemustele orienteeritud tiimist
• Motiveerivat tasu, mis vastab kompetentsile ning panusele, saada boonust tiimi heast finantstulemusest
• Tervislikku ja inspireerivat keskkonda, mitmekülgseid ühiseid ettevõtmisi
• .. ja see ei ole kõik!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2015
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2015

Helmes on Eesti suurim terviklikke IT-lahendusi pakkuv ettevõte, mis 24 tegevusaasta jooksul on koondanud Eesti turu hinnatuimad IT-spetsialistid. Pea kõik Helmese tehnilised töötajad on pikaajalise sektori kogemusega ning töötanud Helmeses juba mitmeid aastaid. Helmes on turul hinnatud tööandja ning elulookirjelduses hinnatud referents. Helmese töökultuur soosib algatusvõimelisi ja uuendusmeelseid kolleege. Lisaks projektidest teenitud kasumi jagamisele, motiveerib meie meeskonda pidev võimalus leida uusi ja põnevaid lahendusi kõige keerukamate ning vastutusrikkamate projektide teostamisel. Võimalus õppida parimatelt on läbi aja meelitanud Helmesesse ärksaid ja hea suhtumisega spetsialiste!