Värsked tööpakkumised

Java arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359862

Tööpakkumise number

359862

Töö kirjeldus

Otsime Documentumi meeskonda Java arendajat. Eesti meeskond on osa suuremast Fujitsu Soome Documentumi meeskonnast kelle klientideks on erinevad Soome era- ja avaliku sektori ettevõtted. Kogu suhtlus ja töö käib inglise keeles.

Sinu tööks on:
Java ja EMC Documentum tehnoloogiatel põhinevate veebiinfosüsteemide väljatöötamine nii uutele kui olemasolevatele klientidele.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
· Sul on kõrgharidus (võib olla omandamisel) ja vähemalt 2-aastane töökogemus Java arendajana
· Sa tunned suurepäraselt OOP põhimõtteid ja oskad neid kasutada
· Sul on varasem kogemus J2EE tehnoloogiatega, eriti veebiraamistikega töötamise kogemus
· Oskad tööd iseseisvalt planeerida
· Oled initsiatiivikas, probleemide korral teed ettepanekuid ja pakud lahendusi
· Sul on hea inglise keele oskus
· Oled valmis töötama suuremas rahvusvahelises meeskonnas

Kasuks tuleb:
· Varasem kogemus Vaadin või analoogsete UI raamistikega (AJAX, GWT, HTML5)
· Huvi töötada kaasaegsete tehnoloogiatega (ExistDB, EMC XDB – XML põhised andmebaasid)
· Varasem kogemus töötamisel kas EMC Documentum või analoogsete toodetega MS Sharepoint, Alfresco, Apache Jackrabbit

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
· Tööd rahvusvahelistes projektides
· Õppimis-ja arenemisvõimalusi
· Toredat ja toetavat meeskonda
· Kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda
· 7 päevane lisapuhkus alates teisest tööaastast

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2014