Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437263

Järveküla spordikompleksi juht Rae vallas

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses uue spordihoone avamisega võtab Rae valla Spordikeskus tööle

Järveküla spordikompleksi juhi

Spordikeskuse eesmärgiks on valla elanike elukestva spordi harrastamise võimaldamine. Spordikompleksi juht haldab Järveküla ja Peetri spordihooneid, tagades spordikeskuse igapäevase toimimise.

Ootused kandidaadile

ametikohale sobiv haridus
eesti keele valdamine nii kõnes kui kirjas, vene keel suhtlustasandil
arvuti kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel
väga hea suhtlemisoskus, iseseisvus ja pingetaluvus

Kasuks tuleb eelnev töökogemus spordivaldkonnas ja juhtimisalased teadmised.

Juhi prioriteediks on spordihoone arendamine. Pakkuda sportlastele,
spordiorganisatsioonidele ja ettevõtetele kõige kaasaegsemaid tingimusi spordihariduse
edendamiseks, treeningute ja võistluste läbiviimiseks.

Arengu- ja enesetäiendamise võimalusi, rõõmu töötada asjatundlikus ja kaasaegses asutuses.

Tööpakkumise number
#437263

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1150 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. september 2016
Kuulutus sisestati:
23. august 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem